↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Piaseczno (gw) o powierzchni 105.92m2

Mieszkanie na sprzedaz Piaseczno_(gw) ZimnicaBudynek znajduje się w prestiżowej, podwarszawskiej miejscowości Józefosław w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Kabackiego. Niewielka odległość od jednej z głównych arterii Józefosławia umożliwia zarówno dobre połączenie z miastem, komunikacja publiczną i indywidualną, jak i ciszę w miejscu zamieszkania.
Apartament w stanie deweloperskim 3 pokojowy. Mieszkanie rozkładowe. Dodatkową pow. są antresole o pow. 24,6 m2, 6,37 m2, 9,03 m2 i gard. 4,37 m2.Wysoki standard wykończenia budynku. Ściany murowane z pustaków ceramicznych, izolacja akustyczna w posadzkach, balustrady antykoryzyjne, drzwi do lokalu antywłamaniowe GERDA, parapety jasny kamień.
Dogodny dojazd do sklepów, szkół, przedszkoli i centrum rekreacyjno-sportowego z basenem, fitness, kortami tenisowymi. Przy ul. Puławskiej znajduje się duże centrum handlowo-usługowe Auchan, Leroy Merlin, Norauto, przy ul. Energetycznej Outlet Fashion House. Gorąco polecam. Kontakt 512-602-758. Robert Jedut

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.