↓ Archiwalne ↓

Dom do zbycia w miejscowości Piaseczno (gw) o powierzchni 280.00m2

Dom na sprzedaz Piaseczno_(gw) ZimnicaNiezwykła nieruchomość, także lokata kapitału w perspektywie intensywnie rozwijającej się w tym regionie infrastruktury drogowej, błyskawicznego połączenia z lotniskiem Okęcie i centrum Warszawy powstającym już odcinkiem Obwodnicy Południowej Okęcie – Dawidy.
Absolutnie niestandardowy i klimatyczny dom, budowany przez architekta wnętrz dla siebie i w/g własnego projektu.
Dom z basenem utrzymany w śródziemnomorskim klimacie na obrzeżach Piaseczna w Bobrowcu. Do Piaseczna 4 km, do Magdalenki i trasy S7 Warszawa – Kraków 3 km. Do trasy S8 Warszawa – Katowice 9 km. Do centrum Warszawy 23 km.
Elegancka granitowa elewacja, wykończony wysokiej jakości materiałami – granit, trawertyn z Jury Częstochowskiej, aglomarmur, z wszelkimi wygodami, przestronny, doświetlony panoramicznymi oknami Antisol (z zewnątrz nie widać co wewnątrz). Dom niezwykle energooszczędny, świetnie izolowany i docieplony.
Ogrzewanie ścienne + kominek z turbiną. Wnętrza urządzone ze smakiem i elegancją. Każda sypialnia z własną obszerną łazienką. Biblioteka, pokój gościnny, pokój fitness z sauną. Wysokość pomieszczeń 3m. Centralny odkurzacz. Ogród zimozielony z alejkami wyłożonymi naturalnym kamieniem z altaną i umeblowaniem ogrodowym dla gości, 40 punktów oświetleniowych, wysoka ściana z trawertynu pokryta gęstą roślinnością odgradzającą od lokalnej uliczki.
Szambo ekologiczne, własne ujęcie wody (niższe opłaty za wodę do ogrodu i basenu), wodociąg przy posesji, kanalizacja w 2012 roku – jest umowa. Działka o wymiarach 48x49x20x56.
Absolutna intymność i spokój. Basen głęboki na 1,40m z dwoma odkurzaczami. Przed domem nowoczesna wiata z podjazdem na 5 samochodów, wyłożona granitem. Ochrona, monitoring, alarm. Dom o nowoczesnej architekturze, piękny i bezpieczny.
Możliwy również długoterminowy wynajem Firmie, Ambasadzie, zagranicznym przedstawicielom akredytowanym w Polsce. Polecam. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Piaseczno/Bobrowiec

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.