↓ Archiwalne ↓

Obiekt do zbycia w miejscowości Mińsk Mazowiecki o powierzchni 87.20m2

Obiekt na sprzedaz Minsk_Mazowiecki Dziadow_MostPrzedmiotem sprzedaży, z przyczyn przejścia prowadzących na emeryturę, jest Zakład Pogrzebowy „Białkowski” w Mińsku Mazowieckim, jako zorganizowana całość pod wzgledem działalności gospodarczej. Oferta składa się z trzech części:
I – nieruchomość zabudowana budynkiem usługowym, murowanym, o powierzchni użytkowej 87,2 m2 na działce o powierzchni 194 m2, położonej przy ulicy Kościelnej, w bezpośrednim (przez ulicę) sąsiedztwie kościoła rzymsko-katolickiego pw. NMP; obiekt jest przystosowany do całodobowej obsługi klienta w zakresie oferowanych usług pogrzebowych.
II – tabor samochodowy (karawany) – 5 sztuk
III – wytworzony przez wieloletnią działalność punkt usługowy obsługujący rocznie około 240 pogrzebów wraz z wykwalifikowanym zespołem pracowników ( kierownik zakładu, 4 pracowników zatrudnionych na stałe i 3 dochodzacych wg. potrzeb) oraz wypracowanymi formami współpracy w zakresie korzystania z chłodni, kaplicy oraz innych usług towarzyszacych.
Sprzedający deklaruje nabywcy przeniesienie praw do wykorzystywanego przez niego znaku firmowego oraz całkowite zaprzestanie działaności w zakresie usług pogrzebowych.
Wysoka rentowność przedsięwzięcia gwarantuje zwrot zainwestowanego kapitału w czasie kilku lat.
Właściciel dopuszcza sprzedaż punktu usługowego baz taboru samochodowego lub nieruchomości np. z opcją dzierżawy i chętnie rozważy każdą propozycję.
IV – mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m2, 2 – pokoje, kuchnia, łazienka, wszstkie media, położone na I pietrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Nadrzecznej ( kilka minyt pieszo od miejsca pracy ) /MAZOWIECKIE/miński/Mińsk Mazowiecki (gm)/Mińsk Mazowiecki

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.