↓ Archiwalne ↓

Obiekt do sprzedania w miejscowości Mińsk Mazowiecki o powierzchni 6000.00m2

Obiekt na sprzedaz Minsk_Mazowiecki Dziadow_MostOferowana nieruchomość usytuowana jest w Mińsku Mazowieckim, mieście liczacym około 38 tys. mieszkańców, leżącym we wschodniej części województwa mazowieckiego, przy skrzyżowaniu dróg krajowych nr 2 (E-30) (Świecko – Terespol) i nr 50 (tranzytowa obwodnica Warszawy). Przez Mińsk Maz. przebiega również magistrala kolejowa Berlin-Warszawa-Moskwa.
Przedmiotowa nieruchomość położona jest w północnej części miasta w obszarze między ulicami: Toruńską, Boczną, Dębową i Kołową, w odległości 800 m od centrum miasta i drogi krajowej nr 2.
W najbliższym otoczeniu są inne obiekty produkcyjno-usługowe, nieco dalej, w odległości 50 m na północ jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, natomiast 150 m na południe znajdują sie budynki mieszkalne wielorodzinne.
Zagospodarowanie terenu: zabudowa budynkami o następujących funkcjach: produkcyjny 1615mkw, magazyn z częścią socjalno-biurową 2275mkw, budynki magazynowe 1295mkw i 715mkw, budynek materiałów łatwopalnych 40mkw, pomieszczenie magazynowo-techniczne 296mkw, portiernia 8mkw. W skład nieruchomości wchodzą również trzy wiaty stalowe, parking, plac manewrowy, drogi dojazdowe o nawierzchni z betonowej kostki brukowej oraz ogrodzenie stalowe i murowane.
Teren uzbrojony jest w instalację elektryczną, teletechniczną, wodno-kanalizacyjną i kanalizację deszczową.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest w terenie przeznaczonym pod bazy, składy, hurtownie z dopuszczeniem obiektów administracji, siedzib firm itp.
Obecnie nieruchomość wykorzystywana jest przez właścicieli jako zakład produkujący wyposażenie łazienek z tworzyw akrylowych typu wanny, brodziki i kabiny prysznicowe.

Witryna promująca ofertę: www.mm-szczecinska.info /MAZOWIECKIE/miński/Mińsk Mazowiecki (gm)/Mińsk Mazowiecki

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.