↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie w dzierżawie trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 80.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowSłoneczne mieszkanie z panoramicznym widokiem na płd. (salon i sypialnia mniejsza) oraz płn. (sypialnia duża).

Budynek SM „Placówka”. Blisko: Park łazienki Królewski, szkoły międzynarodowe i przedszkola (bryt., fr.). Doskonała komunikacja tzw oś królewska. 4 min. Samochodem od Pl. Trzech Krzyży, siedzib licznych ambasad i placówek dyplomatycznych.

ROZKŁAD
Salon 26,5 m2 + 2 pokoje( 17 m2 i 11,5 m2 ), kuchnia 10,5 m2. WC i łazienka oddzielnie.
Do lokalu przynależy komórka lokatorska.

WYPOSAŻENIE I STANDARD
Zmywarka, piekarnik z płytą do zabudowy, okap, ekspres ciśnieniowy, lodówko-zamrażarkę. Pralka, żelazko, odkurzacz. Meble wg zdjęć plus możliwość doposażenia wg uzgodnień. Szafy wnękowe w zabudowie (hall, sypialnia dużą), kuchnia umeblowana. Dębowy parkiet, w łazience podłoga z naturalnego kamienia. Wszystko starannie zaprojektowane przez architekta i bardzo zadbane.

LOKALIZACJA
Dolny Mokotów. Teren osiedla zamknięty, ogrodzony parking. W sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, bank, apteka, plac zabaw, szkoła, przedszkole.

Czynsz miesięczny : 2900 zł /mc + koszty eksploatacyjne (media)

Zapraszamy na prezentację i do negocjacji.

* Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów/Dolny Mokotów

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.