↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie w dzierżawie dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 53.49m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowMieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku z 2000 r. na I p. w budynku VI piętrowym, pow. mieszk. 53,49 m2. Budynek strzeżony – ochrona, monitoring.

W budynku na parterze apteka, cztery oddziały różnych banków, mały barek ze smaczną polską kuchnią, kawiarnia, foto usługi, firmowy sklep odzieżowy, naleśnikarnia, centrum odnowy biologicznej, jubiler, oprawa obrazów, filia PZU. Budynek sąsiaduje z dużą przychodnią zdrowia i supermarketem, w pobliżu nowoczesny nowy basen.

Doskonałe połączenie komunikacyjne ze wszystkimi kierunkami Warszawy.

Pomieszczenia: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon wychodzący na patio, miejsce postojowe pod budynkiem – winda na poziom -1.

Opis pomieszczeń:

Kuchnia: meble kuchenne w zabudowie pełnej ściany, płyta gazowa z okapem, wbudowany piekarnik elektryczny, detektor gazu, duża lodówka z zamrażarką, karnisz, plafon, zlewozmywak dwukomorowy z ociekaczem, suszarką i baterią- mieszaczem, stół z czterema taboretami.

Pokój duży: wersalka, 2 fotele, 2 pufy, regał z szafą, ława, karnisz, żyrandol.

Pokój mały: sofa rozkładana, biurko, szafa, karnisz, żyrandol.

Łazienka: pralka, sedes, umywalka z baterią mieszaczem, szafka wisząca łazienkowa, uchwyt na papier toaletowy, 2 wieszaki na ręczniki, mydelniczka ścienna, plafon.

Przedpokój: szafa w zabudowie z lustrzanymi drzwiami, szafa w zabudowie z półkami, plafon, dzwonek, domofon, aparat telefoniczny.

Cena najmu: 1700,- zł

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.