↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie pod wynajem jedno pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 43.20m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowWARSZAWA MOKOTÓW SŁUŻEW

Przedmiotem NAJMU jest mieszkanie (43m2) położone przy ul. WRÓBLA w sąsiedztwie ul. WAŁBRZYSKIEJ na warszawskim MOKOTOWIE.
Usytuowane w kameralnym, dwupiętrowym, zadbanym budynku z 1998 roku, który od ulicy Wróbla odgradza pas zieleni i ogrodzenie. W sąsiedztwie zabudowa o podobnym charakterze, niskie budynki mieszkalne oraz domy jednorodzinne.

Mieszkanie składa się z dużego pokoju ok.20m2, z którego jest wyjście na balkon, jasnej, wygodnej w pełni umeblowanej i wyposażonej kuchni 7m2, przestronnej łazienki 7m2 jak również z wyposażonego w dużą szafę wnękowa przedpokoju.

Do mieszkania przynależy MIEJSCE GARAŻOWE w hali usytuowanej pod budynkiem w cenie czynszu najmu.

Istnieje możliwość podłączenia Internetu (UPC).

INFORMACJE DODATKOWE;
Położenie w bezpośredniej bliskości stacji METRA SŁUŻEW (350m), CM DAMIANA, CENTRUM HANDLOWEGO LAND w którym znajdują się wszystkie niezbędne sklepy i obiekty użyteczności publicznej takie jak banki, przychodnie, poczta itp. Usytuowanie zapewnia bezpośredni dostęp do bogatej infrastruktury Mokotowa.

Bardzo dobra komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy i trasami przelotowymi.
Bliskość Parku Dolinki Służewieckiej oraz terenów rekreacyjnych bliskiego Ursynowa, oraz dobrze rozwinięta sieć ścieżek rowerowych zapewnia możliwość czynnego spędzania wolnego czasu. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów/Służew

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.