↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie na wynajem trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 146.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowLuksusowy, najbardziej prestiżowy, 4- piętrowy kameralny budynek z 26 apartamentami w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich w Warszawie.
Prestiżowa lokalizacja w pobliżu Belwederu, hoteli rządowych, ambasad, Parku Ujazdowskiego przy Trakcie Królewskim. Blisko ulicy Belwederskiej i Hotelu Hyatt (basen, fitness).
• oryginalny projekt renomowanej niemieckiej firmy architektonicznej RKW Rhode Kellermann Wawrocky o najwyższej klasie estetyki (nowoczesny z elementami art deco, nawiązujący do stylu nowojorskiego)
• w budynku luksusowy wyposażony klub dla mieszkańców przyjmujących gości z osobną elegancką toaletą
Korzystanie z pokoju klubowego w celu aranżowania spotkań, imprez okolicznościowych bez dodatkowych opłat
• pięknie zaprojektowany prywatny ogród z zewnętrznym oświetleniem oraz tarasem letnim połączony z klubem

• apartament w pełni umeblowany i wyposażony
W apartamencie zastosowano rozwiązania techniczne, architektoniczne, design oraz materiały z najwyższej półki (high end). Ściany zostały indywidualnie przeprojektowane, zabudowa mieszkania wykonana na zamówienie u najbardziej renomowanej firmy stolarskiej.
Jest to wyjątkowa propozycja dla wyjątkowego lokatora o wysokim wyczuciu estetyki, który potrafi docenić nie tylko luksus i funkcjonalność ale również piękno wykreowane przez designerską realizację. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Śródmieście

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.