↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 52.60m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MarcinkowiceBardzo ładne mieszkanie. Usytuowane w pobliżu ul. Żwirki i Wigury, na wysokości ul. Pruszkowskiej. W bardzo dogodnym punkcie. Lekko na uboczu od dużych arterii, niemniej w bezpośredniej bliskości (mniej niż 100m) instytucji takich jak: poczta, przychodnia, apteka, ubezpieczalnia, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum.
Ponadto: ujęcie wody oligoceńskiej, sklep „Biedronka”, sklep „Rema”, plac zabaw dla Dzieci, park, boisko, tereny spacerowe dla osób posiadających zwierzaki, osiedlowe jeziorko, oraz wiele, wiele innych.
Bardzo dobre połączenia komunikacyjne we wszystkie strony.
Samo mieszkanie ma bardzo wiele zalet.
Zostało przebudowane i zaaranżowane według projektu znanego architekta p. Zbiegniewa Wilma. Przestrzeń jest wykorzystana w bardzo atrakcyjny i jednocześnie funkcjonalny sposób. Wyposażenie oraz elementy trwałej zabudowy utrzymane są w stylowo i widać dbałość Właściciela o detale. Potencjalny Nabywca będzie bardzo zadowolony z istniejących rozwiązań aranżacyjnych i zapewne z radością pozostawi większość wyposażenia. Ładny i niemały balkon, z miłym widokiem na zadrzewione podwórze jest dodatkowym atutem.
Część przedpokoju przerobiona jest na funkcjonalną garderobę.
Mieszkanie posiada bardzo wiele ciekawych „dodatków” które podnoszą Jego wartość.
Do najciekawszych (dla Tych co cenią sobie bezpieczeństwo) należą rolety antywłamaniowe (jednocześnie przeciwsłoneczne) we wszystkich oknach oraz szyby pancerne również we wszystkich oknach.
Mieszkanie naprawdę godne uwagi !
W całym bloku była wymieniana instalacja centralnego ogrzewania w 2009r /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ochota/Rakowiec

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.