↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 69.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie znajduje się jest w cichej części Gocławia, nieopodal nowo powstającego osiedla Adria. Blok został już ocieplony, wymieniona została elewacja, prezentuje się ona naprawdę ładnie.

Pod względem lokalizacji ofercie tej nie można nic zarzucić. Spacerem można dojść do CH Promenada, jest to świetny punkt na niedzielny wypad do kina. W okolicy funkcjonują sklepy, banki i liczne punkty usługowe, 24 godziny na dobę działa TESCO w CH Gocław, a 5 minut od budynku zakupy można zrobić w osiedlowym markecie Savia.

Dojazd do pozostałych części miasta jest bardzo prosty, z Gocławia wychodzi 14 linii autobusowych dziennych i 4 nocne. Do centrum można dostać się w kilkanaście minut. Osiedle jest bardzo spokojne, naprawdę warto tu zamieszkać.

Mieszkanie jest do remontu, nie ma się czego bać;) Konieczność jego przeprowadzenia sprawia, iż lokal ten jest dobrą okazją inwestycyjną, nowy właściciel będzie mógł go wykończyć i urządzić według własnych marzeń i potrzeb.

Mieszkanie jest ustawne, w przedpokoju zainstalowano nową szafę wnękową firmy Komandor i pawlacz, zostały wymienione już okna, reszta zależy już tylko od wyobraźni…

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.