↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie na sprzedaż trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 58.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowTrzy pokojowe, przestronne mieszkanie. Mieszkanie jest ciche i bardzo słoneczne, okna na podwórko (południe i wschód) nowe okna pcv, możliwość zrobienia drzwi balkonowych,
Szafa wnękowa i szafki w przedpokoju robione na zamówienie. Do mieszkania należy piwnica oraz miejsce parkingowe na zamkniętym parkingu – jedynie 45 złotych za mies.

Wysoki parter bardzo wygodne rozwiązanie dla rodzin z małymi dziećmi. Blok ocieplony i odnowiony, klatka schodowa została gruntownie wyremontowana kilka miesięcy temu. Nowoczesne ciche, dwie windy.

Blok należy do spółdzielni mieszkaniowej Energetyka jest to jedna z lepszych spółdzielni w Warszawie. Do połowy maja gratis prawie nowe meble
doskonały dojazd w każdym kierunku (dojazd autobusem do ścisłego centrum zajmuje zaledwie 15 minut) Mieszkanie jest czyste, zostało pomalowane (oprócz jednego najmniejszego pokoju) ciche, spokojne osiedle pełne zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie ogródki działkowe, około 15 minut zajmuje spacer do Łazienek Królewskich. Nadaje się do zamieszkania i może być zwolnione w każdej chwili. Doskonałe dla rodziny, blisko sklep spożywczy, apteka, dwa przedszkola, szkoła podstawowa, kort tenisowy, świetnie utrzymany plac zabaw.

Polecam
Karol Dmochowski
796 358 123

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.