↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie na sprzedaż jedno pokojowe blok w miejscowości Kraków o powierzchni 23.79m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

Polecamy małe, przytulne mieszkanie w niskiej cenie!- Stare Podgórze

Mieszkanie znajduje się w  bloku z połowy lat 70-tych w  prawobrzeżnej dzielnicy Krakowa, z pięknymi zabytkowymi kamienicami, pełnej urokliwych miejsc, parków i zielonych skwerów. 

Lokal położony na 4 piętrze w kameralnym, jednoklatkowym budynku. Składa się z 1 pokoju – wystawa okien w kierunku wschodnim.Ono nowe-PCV. Na podlodze parkiet do cyklinowania. W przedpokoju aneks kuchenny z kuchenką, zlewozmywakiem oraz szafkami. Łazienka wyposażona w wannę. Mieszkanie do remontu.

Mimo niewielkiej powierzchni lokum można urządzić funkcjonalnie i wygodnie zamieszkać. Zaletą jest niski czynsz. Przy 2 osobach ok. 220 zł. wraz z kosztami wody, ogrzewania, wywozu śmieci, oraz domofonu.

Lokalizacja znakomita: spacerem można dojść do centrum w ciągu 25 minut. Szybki dostęp do innych dzielnic miasta zapewniają liczne linie tramwajowe  autobusowe. Zaletą jest także łatwy dojazd do centrów handlowych: Centrum Zakopianka, Park Solvay, Bonarka City Center, Galeria Kazimierz. W okolicy znajduje się wiele  szkół, urzędów, przychodni, banki, instytucje kulturalne i obiekty sportowe, np. kryty basen Korona.

Największe atrakcje tego miejsca to: Rynek Podgórski, Wzgórze Lasoty, Park Bednarskiego, Krzemionki Blisko stąd na Wawel, do Kościoła na Skałce a także na Kazimierz. Wzdłuż bulwarów Wisły można skorzystać ze ścieżek rowerowych i spacerowych. Bardzo łatwo dostać się na Zakrzówek – jeden z najlepszych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych w Krakowie.

 

Mieszkanie świetnie nadaje się dla singla, studenta lub jako inwestycja-

NA TAKĄ LOKALIZACJĘ NA PEWNO ZNAJDZIESZ NAJEMCÓW

CENA DO NEGOCJACJI!!

Kontakt w sprawie oferty: Monika!!! 609-600-398 Zapraszamy do oglądania !!!

Więcej ofert na !!! WWW.TARA.NET.PLZawsze aktualne oferty !!!

 

 

 

 

 

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.