↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 38.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na Białołęce.  W cenie mieszkania  jest przynależne do niego miejsce garażowe, znajdujące się w bloku na poziomie -1 do którego można zjechać windą  

Mieszkanie składa się z 2 pokojów, kuchni oraz łazienki, do których jest wejście bezpośrednio z przedpokoju. 

Mieszkanie jest po niedawno zakończonym remoncie. Wykończenie mieszkania:

*Pokoje: podłoga dobrej jakości panele podłogowe położone na specjalnych podkładach.

*Kuchnia na podłodze płytki, szafki stojące w zabudowie, płyta indukcyjna, nad blatem będzie montowe w najbliższym czasie szkło prawdopodobnie podświetlone diodami Led) oraz pochłaniacz z podświetleniem widoczny na zdjęciu.

*Łazienka: zaprojektowana w bardzo nietypowych i ciekawych kolorach, duże płytki w odcieniach szarości ciemny z jasnym oraz wkomponowane czerwone szklane dekory, kabina prysznicowa oraz przygotowane miejsce do podłączenia pralki.  

W mieszkaniu zamontowano drzwi sosnowe ze szklanymi wstawkami. W całym mieszkaniu na kaloryferach będą zainstalowane elektroniczne głowice, które umożliwiają zaprogramowanie temperatury, jaka ma być w poszczególne dni w określonych godzinach (możliwość zaprogramowania oddzielnie 7 dni)

Mieszkanie znajduje się w nowo oddanym do użytku bloku, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, blisko mostu Grota i budowanego aktualnie mostu Północnego.
 Ponieważ na mieszkanie nie ma jeszcze podpisanego Aktu Notarialnego jest możliwość skorzystania z rządowego programu Rodzina na Swoim.

 

KONTAKT: 784 – 403 – 584 grandh@op.pl www.grandh.pl

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.