↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie na sprzedaż dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 48.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowUwaga – rewelacyjna okazja inwestycyjna! Mieszkanie 48-metrowe położone piętro wyżej sprzedało się na jesieni za kilkanaście tysięcy złotych więcej, a miało mniej atrakcyjny rozkład pomieszczeń! Biorąc pod uwagę dostępność 2-pokojowych mieszkań na Saskiej Kępie i ich średnie ceny transakcyjne jest to prawdziwa gratka inwestycyjna!

Mieszkanie położone jest w prestiżowej części miasta, na skraju starej Saskiej Kępy, tuż obok malowniczego Parku Skaryszewskiego.
Dojazd do centrum miasta jest wręcz wymarzony (liczne tramwaje i autobusy kursujące ulicami Waszyngtona i Saską zapewniają szybki dojazd w każdy zakątek Warszawy), okoliczna infrastruktura nie pozostawia wiele do życzenia (mnogość sklepów, bliskość Parku i Stadionu Narodowego mówią same za siebie), słowem jest to idealna lokalizacja.
Budynek jest jednym z nielicznych wzniesionych z cegły w tej części Saskiej Kępy. Przeszedł już większość najważniejszych remontów, ogólnie jest w bardzo dobrym stanie.
Samo mieszkanie wymaga remontu, nie ma się czego bać;) Jest ono bardzo ustawne, to idealny lokal dla kogoś, kto chciałby urządzić go według własnych pomysłów i marzeń w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w stolicy.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.