↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie na sprzedaż cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 110.76m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowDo sprzedaży mieszkanie o pow.110,76m2, piętro 5/7, winda. Salon o pow.30m2, 3 pokoje o pow. 24/ 15/ 10m2, widna kuchnia 11m2, łazienka z kabiną, wc i bidetem, oddzielne wc, pomieszczenie gospodarcze z okienkiem, balkon. Wysokość 3,60m. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Na ścianach gładzie gipsowe, piękny parkiet, łazienka i wc po remoncie. Kuchnia umeblowana i wyposażona, ogromna szafa w przedpokoju. Okna PCV – z dwóch sypialni na płn.wsch, kuchnia, 2 pokoje i pomieszczenie gospodarcze na poł.wsch. Mieszkanie ciche. Liczniki na wodę ciepłą i zimną. Komórka lokatorska ok.10m2. Wejście do mieszkania z dwóch klatek schodowych ( każda z windą).
Kamienica z 1913r. Wynieniono piony co, elektryczne, inst. wod-kan, okna na klatce schodowej. Wyremontowano balkony. Odnowiona brama wejściowa. W planie remont dachu i elewacji. Prężnie działająca Wspólnota Mieszkaniowa.
Znakomita lokalizacja. Ścisłe Centrum Warszawy a cicho. Tuż obok komunikacja miejska ( M, A, T ), sklepy i urzędy, restauracje i kawiarnie. Mieszkanie bardzo ładne i klimatyczne. Na podwórku stara kapliczka. POLECAM!!!! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Śródmieście

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.