↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 49.27m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowŁadne i funkcjonalne mieszkanie w dobrej cenie!!

Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, widoczny na załączonym planie.
Do każdego pomieszczenia wchodzi się niezależnie, z praktycznie zabudowanego i całkiem sporego przedpokoju (5,7 m2).
W centralnej części mieszkania znajduje się kuchnia, wyposażona w sprzęt AGD, ze zmywarką włącznie. Kuchenka gazowa wyposażona jest dodatkowo w zabezpieczenie przed dziećmi. Wszystkie meble wykonane są z drewna, z ceramicznymi uchwytami. Materiałem dla blatów kuchennych jest drewno dębowe.

Po obu stronach kuchni usytuowane są pokoje:
Po lewej stronie znajduje się salon (18 m2) z zabudowaną na jednej ze ścian pojemną szafą na wymiar, która może pomieścić liczną garderobę.
Z salonu wychodzi się na zachwycająco duży taras (14,9 m2), wyłożony gresem drewnopodobnym i z którego rozciąga się widok na przyjazne otoczenie osiedla.

Po prawej stronie kuchni znajduje się mniejszy pokój (11,9 m2), ciepła kolorystycznie łazienka (4,7 m2) oraz dodatkowe pomieszczenie (1,6 m2) do wykorzystania wg potrzeb przyszłych właścicieli (mogące służyć np. za dodatkową garderobę, małą pralnię lub spiżarnię).
Tak funkcjonalny rozkład mieszkania sprawia, że można w nim wyodrębnić dwie, dość niezależne, strefy przebywania. Mieszkanie jednostronne o ekspozycji południowo-wschodniej.

Podłoga w całym mieszkaniu została wyłożona deską bambusową (wyłączając jedynie łazienkę i pomieszczenie dodatkowe).

Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska (4 m2), znajdująca się na strychu oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Budynek znajduje się w nowym kompleksie, na osiedlu strzeżonym. Na miejscu jest plac zabaw. Obecni właściciele chwalą sobie dobre sąsiedztwo, cichą i sprzyjającą wypoczynkowi okolicę. W niedalekim otoczeniu osiedla pełna infrastruktura: liczne sklepy, przedszkola publiczne i prywatne, kluby malucha, szkoły podstawowe, gimnazja, technika i licea, poczta, przychodnia, klub sportowy. W Akademii Obrony Narodowej (ok 5 min samochodem) znajduje się basen, sale gimnastyczne i siłownia.
Połączenia komunikacyjne – autobusowe i kolejowe. Połączenia kolejowe z centrum Warszawy co 15 min, SKM i Kolej Mazowiecka, I-sza strefa.

POLECAM GORĄCO I ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Rembertów

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.