↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Wrocław o powierzchni 44.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
SUPER OFERTA ..!! Bardzo ładne i zadbane mieszkanie spółdz.-własnosciowe  z KW.( Nowsze z 2006 -ceramika )   Ołtaszyn / Partynice w  rejonie ul. Zwycięska /  Obrońców Poczty Gdańskiej  na parterze z ładnym tarasem 25m2  oraz  z miejscem postojowym w garażu pod budynkiem łącznie w cenie ofertowej 345 000 zł…wykończone gustownie  w  wysokim standardzie w dobrym spokojnym miejscu. 

Mieszkanie o łącznej powierzchni 44,34 m2 i  składa się z  pokoju dziennego  23 m2  połączonego z otwartym  aneksem ( meble kuchenne  w zabudowie ) + jeden oddzielnyh pokój 12 mkw oraz łazienka 4 m2  z WC. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie do przejęcia z całym wyposażeniem AGD w kuchni. Okna od strony południe–zachód. Niski czynsz 330zł, Osiedle jest  zamknięte z piękna zielenią –jest spokojnie i cicho w kameralnej zabudowie ,a zarazem blisko komunikacyjnie do Węzła Bielańskiego wylot na A4 i w druga strone do centrum miasta.Polecamy jako dobrą inwestycje i do zamieszkania…WARTO..!!

Uwaga.!!!..pomagamy korzystnie uzyskać i wybrać kredyt do 100% wartości nabywanej nieruchomości ponieważ współpracujemy z wieloma bankami ( obniżone marże ) i instytucjami finansowymi.Zapewniamy profesjonalnie kompleksową bezpieczną obsługę całej transakcji kupna-sprzedaży–również w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie.Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjnyApartDom—Osoba kontaktowa – prowadzący ofertę = Bogdan tel. 883 351 065 biuro 071 794 74 39 Całkowita oferta naszego biura -Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.apartdom.net 

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.