↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 73.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, sprzedaż, Mokotów, Ksawerów. Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1936 roku. Budynek w dobrym stanie, wymienione instalacje, klatka schodowa przed remontem. Pokój 24 m2 od strony cichego podwórka z widokiem na wille i rezydencję ambasadora USA (wsch., parkiet dębowy) z wyjściem na balkon 3 m2. W tym pokoju pozostawiono piec kaflowy (do ew. rozbiórki) – oprócz ogrzewania centralnego.
Pokój 21 m2 (zach., parkiet dębowy) – MOŻLIWOŚĆ WYBUDOWANIA KOMINKA !!! ( jest dostęp do komina!). Przedpokój ok. 10 m2 – parkiet dębowy. W całym mieszkaniu parkiet do przełożenia i cyklinowania. Kuchnia 12 m2 (wsch., PCV) ze spiżarką i pawlaczem. Łazienka ok. 4 m2 (wanna) – wymieniona glazura i terakota. WC oddzielne 1,5 m2 – nowa glazura i terakota.
BARDZO DOBRY PUNKT KOMUNIKACYJNY – do stacji metra Wilanowska 3 – 4 min pieszo, 1 min do przystanków tramwajowych. W pobliżu sklepy osiedlowe, sauna, szkoły i przedszkola. 3 MIN PIESZO DO KRÓLIKARNI I PARKU ARKADIA!

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.