↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 46.25m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie bardzo widne, wszystkie okna wychodzą na zachód. W dużym pokoju są okna systemu VEGA, na podłodze panele, dębowy parapet oraz szafa „Komandor” koloru wenge (ciemne drewno) z aluminiowymi systemami jezdnymi; w mniejszym pokoju nowe okna drewniane i parkiet dębowy na podłodze. W kuchni na całej szerokości jest nowe drewniane okno, na podłodze dębowy parkiet oraz terakota, na ścianach korek, terakota i gładź gipsowa. W łazience terakota i glazura. Przedpokój duży i bardzo ustawny z szafą „Komandor” koloru czerwonego (lakobel) z aluminiowymi elementami.
W mieszkaniu wymieniona cała instalacja elektryczna – oddzielne obwody do zasilania komputera, pralki, lodówki, dwóch gniazd telewizji kablowej, dodatkowo w każdym pomieszczeniu duża ilość gniazd elektrycznych. Blok (dodatkowo ocieplony) jest po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania w pionach, pod blokiem jest duży ogólnodostępny parking. Dodatkowo można zagospodarować zamykany, ustawny korytarz wspólny z sąsiadami. Nieduża piwnica przypisana do lokalu jest zamykana.
Bardzo dobry punkt komunikacyjny, przystanek autobusowy lub tramwajowy w odległości 100m, dojazd do metra ok. 5 minut. Budynek usytuowany jest w cichej, bezpiecznej, zielonej okolicy w pobliżu obiektów sportowo-rekreacyjnych (boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatki; korty tenisowe, pływalnia). W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum. Świetne zaplecze sklepowo-usługowe, w promieniu ok. 200m jest Tesco, Leclerc, Carrefour, Biedronka, Lidl.
Gorąco polecam.
Balkon – przeszklona loggia
Garaż – pod blokiem ogólnodstępny duży parking.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.