↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zbycia dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 37.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowUlica Jagiellońska pełni rolę ważnego traktu komunikacyjnego
Przy tej ulicy znajduję się oferowane mieszkanie z przestronnym widokiem na Stadion Narodowy, na Katedrę Floriana oraz Stare Miasto. Super lokalizacja dla wszystkich. Mieszkanie przytulne z balkonem i klimatyzacją do małego remontu.Mieszkanie dwupokojowe, w obszarze należącym planistycznie i funkcjonalnie do ścisłego centrum Warszawy. W odległości 300 m znajduje się budowana stacja metra Stadion, będzie oddana do użytku w 2013 r. W bliskim (do 5 min.) dystansie pieszym wszystkie potrzebne usługi: przedszkole, szkoły, liczne sklepy, inne usługi, banki, basen, teatry, kino, centrum handlowe, parki oraz świetnie rozbudowana infrastruktura komunikacyjna.
Lokal znajduje się w bardzo dobrze utrzymanym, budynku z 1984 r. po termomodernizacji. Teren osiedla jest zamknięty. Słoneczne, przytulne, zadbane mieszkanie o południowo –zachodniej ekspozycji, w dobrym stanie technicznym Z pięknymi, przestrzennymi widokami: w kierunku północnym – na Katedrę św. Floriana, w kierunku zachodnim – na Stare Miasto, w kierunku południowym –na Stadion Narodowy.
Mieszkanie jest rozkładowe – wszystkie pomieszczenia dostępne są z przedpokoju. Łazienka ciepła, funkcjonalna, gustownie urządzona w wywarzonych pastelowych kolorach. W przedpokoju znajdują się wnęki szafowe oraz miejsce na szafę garderobianą. Kuchnia dostępna z obu pokojów w aneksie. Pokój dziecięcy – nieduży, ale również przytulny i bardzo słoneczny. Pokój duży – dzienny ma ok. 17 m2 na rzucie kwadratu. Spore trójdzielne okno wprowadza do pomieszczenia słońce nawet w pochmurne dni. Z pokoju prowadzi również wyjście na loggię, której wielkość pozwala na usytuowanie stolika i dwóch krzeseł ogrodowych. W mieszkaniu jest kuchenka gazowa, centralne ogrzewanie oraz jest dodatkowo wyposażone w klimatyzację. Mieszkanie posiada w piwnicy kom. lok. o wielkości 3m2.
Dla amatorów rekreacji i długich spacerów również dobra informacja – w okolicy znajdują się 2 parki Skaryszewski i Praski, Zoo (10min. pieszo), rezerwat Nadwiślański (1 min pieszo) z nowoczesną malowniczą ścieżką rowerową- która prowadzi na jedyną w Warszawie piękną plażę z leżakami (8min. pieszo), do parku linowego i dużo dalej. Tuż opodal znajduje się skwer i zielone ogródki działkowe. Dojście piechotą na Stare Miasto zajmuje niecałe 20 min. Polecam gorąco. Cena do neocjacji
Kontakt Dorota Marciniak 512 339 263

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.