↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 69.30m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow***woj.mazowieckie- Warszawa- ul. Ostrobramska** Myślisz o swoim większym, trzypokojowym mieszkaniu? Nie chcesz mieszkać na parterze? Nie chcesz mieszkać na ostatnim piętrze? Musi być winda? Tylko trzy mieszkania na piętrze? Ma być zielona okolica? Ma być doskonała lokalizacja, czysto i spokojnie? To wspaniale- właśnie znalazłeś taką nieruchomość.
Na Gocławiu w sąsiedztwie Promenady, kilku innych hipermarketów, Centrum Szembeka, szkół, pawilonów usługowych, przystanków autobusowych z bezpośrednim połączeniem z Centrum Warszawy znajdziemy osiedle mieszkaniowe spółdzielni „Osiedle Młodych”.
W budynku wielomieszkaniowym na 8 piętrze jest mieszkanie trzypokojowe przeznaczone na sprzedaż. Mieszkanie z doskonałą komunikacją wewnętrzną i niezależnymi wejściami do każdego pomieszczenia. Mieszkanie dwustronne, widne, z oddzielnym WC. Kuchnia połączona z jadalnią. Całość wykończona boazerią i mozaiką podłogową.
Nie ma w tym mieszkaniu luksusów, ale mogą być? Jakie? To zależy wyłącznie od Ciebie jak zostaniesz nowym właścicielem tego mieszkania. Wygodnego dla wszystkich: dla rodziny wielodzietnej, rodziny wielopokoleniowej, lub młodej rodziny, jako mieszkanie przejściowe.

Oferta atrakcyjna i warta przemyśleń. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Praga-Południe

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.