↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 67.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie II poziomowe, zlokalizowane na Osiedlu Potok w bliskim sąsiedztwie Parku Kępa Potocka, składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki orac wc.Salon połączony z kuchnią i drewnianymi, kręconymi schodami oraz toaletą tworzą całość części dolnej mieszkania. Na górnej części mieszkania z kolei mieszczą się dwie sypialnie, łazienka oraz szafa wolnostojąca.

Opis pomieszczeń:
I poziom:
Kuchnia widna (5m2), glazura, terakota, ekspozycja okien zachód.
Salon (25m), na podłodze parkiet, ścany gładź gipsowa z którego jest bezpośrednio wyjście na balkon (6m), ekspozycja okien zachód.
Toaleta (1,5m), glazura, terakota.
Przedpokój (3,5m), na podłodze terakota.
II poziom:
Sypialnia (16m), na podzłodze parkiet, ścany gładź gipsowa, z bezpośrednim wyjściem na balkon (6m), ekspozycja okien zachód.
Sypailnia (12m), na podzłodze parkiet, ścany gładź gipsowa, ekspozycja okien zachód.
Łazienka (4m) z wanną oraz kabiną prysznicową, glazura i terakota.
Okan PCV. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 3m oraz 2 miejsca postojowe na parkingu społecznym.

Budynek został ocieplony i odnowiony (elewacja). Niezwykle pozytywne wrażenie wywiera zarówno okolica budynku, jak i samo wejście z portiernią. Dbałość o zachowanie estetyki i czystości będąca czynnikiem również niezwykle istotnym przy decyzji o wyborze miejsca zamieszkania jest dostrzegalna od pierwszego spojrzenia. Dodatkowym ogromnym atutem propozycji jest doskonała lokalizacja budynku. W pobliżu znajduje się pętla autobusowa, poczta, punkty handlowo-usługowe, szkoła i przedszkole. Plac Wilsona i Marymont – metro również znajduje się w bliskim sąsiedztwie. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Żoliborz

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.