↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Siechnice (gw) o powierzchni 65.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Siechnice_(gw) Grochowice
ZAKUP ZWOLNIONY Z OPŁATY PROWIZJI DLA BIURA Z GWARANCJĄ CENY DEWELOPERA.

Zapraszamy na wirtualną wizytę: https://www.giroptic.com/client/popup/568f540b394e

Gotowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,20 m2 z zagospodarowanym ogrodem 95 m2. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska ( w cenie mieszkania). Kameralne osiedle na przedmieściach Wrocławia, nowoczesna zabudowa, miejsca parkingowe przed budynkiem jak również w podziemnym garażu. Alejki spacerowe i komunikacyjne ładnie urządzone, nie zapomniano również o najmłodszych mieszkańcach organizując place zabaw. Szkoła Podstawowa, Gimnazjum, przedszkola. Komunikacja miejska , kolejowa z Centrum Wrocławia.

Siechnice jako młoda gmina, prężnie się rozwija. Obecnie realizuje się sporo inwestycji poprawiających jakość i wygodę życia swoich mieszkańców. 4 listopada odbyło się uroczyste otwarcie rozbudowanego przedszkola publicznego w Siechnicach. Rozbudowa siechnickiej placówki podyktowana była wzrastającą liczbą małych dzieci, związaną ze wzrostem ilości mieszkańców miasta Siechnice.
Najlepszym sposobem dotarcia do wszystkich ciekawych miejsc zlokalizowanych na terenie gminy Siechnice jest rower. Kilkadziesiąt kilometrów tras rowerowych, zadowoli każdego miłośnika takiego rodzaju rekreacji.
W pobliżu wsi Kotowice znajdują się dwa urokliwe zbiorniki wodne. Są to dwa jeziora o charakterze tzw. starorzeczy. Lasy Siechnickie i Kotowickie to kompleks lasów mieszanych
Sport i rekreacja, są bezpośrednio związane z turystyką. Są to jednocześnie dziedziny kluczowe – rozwijane przez władze gminy Siechnice, jako część strategii jej rozwoju..
Dla osób chcących spędzić wolny czas w sposób mniej intensywny, niz zajęcia sportowe, dostępne są zagospodarowane tereny parkowe. Od kilku lat prowadzona jest rewitalizacja parków na terenie gminy Siechnice. Wytyczane są utwardzone alejki z oświetleniem, montowane są ławki oraz prowadzone są zabiegi pielęgnacyjne roślinności parkowej.

Zapraszamy do atrakcyjnych negocjacji cenowych, gwarantujemy najniższą cenę .

Nasi partnerzy kredytowi przygotowali specjalne oferty finansowania zakupu nieruchomości. Minimum formalności – maksimum korzyści. Przeprowadzą Państwa komfortowo przez proces kredytowania.

BARDZO ATRAKCYJNA OFERTA KREDYTOWA NORDEA,Milenium, ING , Deutsche Bank oraz DOMÓW KREDYTOWYCH NOTUS I MONEY EXPERT.
Wszystkie oferty nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, maja jedynie charakter informacyjny.

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www.apartdom.net

Serdecznie polecam Andrzej 071 794 74 39 / 600 569 064

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.