↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 75.30m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie, Sprzedaż, Śródmieście, Centrum.
Rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,3 m2 usytuowane w budynku z 1961r. w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, między Placem Politechniki, a stacją metra Politechnika. Doskonały punkt komunikacyjny!
Kamienica w znakomitym stanie – nowa elewacja zewnętrzna, nowe okna, wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna i CO, odświeżone klatki schodowe. Wszystkie prace konserwacyjne wykonywane na bieżąco.
Mieszkanie na przedostatnim, czwartym piętrze, w 5-piętrowej kamienicy. Składa się z: widnej kuchni o pow. 7,2 m2 i oknami na pd. zach. i podwórko; łazienki ok. 3 m2; WC 1,2 m2; trzech ustawnych pokoi. Pokój 20 m2 z oknami na pd. zach. i podwórko, pokoje o pow. 19 i 16 m2 z oknami pn. wsch. i ulicę Nowowiejską. W pokojach i przedpokoju parkiet dębowy w dobrym stanie. Jest balkon oraz piwnica. Wysokość pomieszczeń 2,8 m. Nowe plastikowe okna. Bardzo cicha i szybka winda. Dzięki bardzo dużym możliwościom aranżacyjnym mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, ale również nadające się na biuro lub kancelarię.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.