↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 53.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowBardzo fajne mieszkanie na warszawskim Grochowie!

Okolica jest w tym przypadku wyjątkowo atrakcyjna, gdyż budynek położony jest niedaleko Parku Polińskiego. Jest to bardzo zielone miejsce, idealne na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, szczególnie z dziećmi. Pod względem komunikacji z innymi dzielnicami Warszawy ciężko coś zarzucić tej lokalizacji. Sprawny dojazd zapewniają tramwaje kursujące ulicą Grochowską oraz autobusy, szczególnie te, które buspasami mkną po Trasie Łazienkowskiej i omijają korki.

Pod względem infrastruktury teren ten prezentuje się równie ciekawie – liczne sklepy, banki i punkty usługowe usytuowane w najbliższej okolicy pozwalają sprawnie załatwić każdą palącą sprawę. Jest to też świetny punkt wypadowy na niedzielne wyjście do kina do CH Promenada, żyć nie umierać;)

Budynek, w którym znajduje się to mieszkanie to kamienica z lat 60, która kilka lat temu przeszła gruntowny remont. Wymieniono wszystkie instalacje, a budynek został ocieplony. Samo mieszkanie również przeszło remont, totalną przemiany doświadczyły kuchnia i łazienka.

Mieszkanie daje liczne możliwości aranżacyjne, szczególnie pod względem zagospodarowania 3 pokoju, który można zupełnie wydzielić z salonu lub wykorzystywać jako część jadalnianą. Jedynym ograniczeniem przy odświeżaniu tego mieszkania będzie wyobraźnia nowych właścicieli;) Niewątpliwie ważnym argumentem przemawiającym za tym mieszkaniem jest fakt, iż właściciele gotowi są pozostawić absolutnie wszystkie elementy wyposażenia lokalu!

Zapraszam do zapoznania się z tą ofertą!

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.