↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zakupu trzy pokojowe blok w miejscowości Kraków o powierzchni 64.70m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA – Ceny dewelopera.

Kupujący nie płaci prowizji!

Wynagrodzenie pokrywa deweloper.

 

————————————— Malowniczo położona inwestycja na Ruczaju w zupełnie bezgłośnej enklawie. Otoczenie osiedla ciche i zielone z dobrą komunikacją z centrum miasta!!!

————————————— Trzypokojowe mieszkanie składające się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i przedpokoju. Istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej i miejsca postojowego w garażu podziemnym, dodatkowo do mieszkań położonych na parterze w tym bloku jest możliwość dokupienia ogrodu od 18-48 m2 w cenie 200 zł/m2.

————————————– Nowa inwestycja na Ruczaju! Budynki zaprojektowane jako zabudowa wielorodzinna. Konstrukcja ścian piwnic stropowo – ryglowa, ściany piwnic żelbetowe, stopy żelbetowe, rolę elementów konstrukcyjnych kondygnacji nadziemnych pełnią słupy, płyty, podciągi i wieńce żelbetowe, ściany zewnętrzne ceramiczne (pustak MAX 29 cm) ocieplane styropianem.

————————————— W pobliżu zlokalizowane są: Hipermarket Tesco, Centrum Zakopianka, wyjazd na autostradę, stadnina koni, Zakrzówek, basen, dużo zieleni, kino – multipleks, kręgle, Polana Żywiecka – trasy rowerowe. Otoczenie osiedla jest ciche i zielone z dobrą komunikacją z centrum miasta. Klienci będą mieli do dyspozycji 10 arowy ogródek. Miejsce postojowe w garażu podziemnym do końca października GRATIS!

————————————— Inwestycja zakończona —————————————

Kontakt: Radek 515-101-444  radek@sadurscy.pl

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.