↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 70.10m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowNa sprzedaż bardzo ciekawe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, trzyrodzinnego budynku, z widokiem na drzewa i zabudowę jednorodzinną.

Stąd już tylko 1,9 km do teatru Rampa i Fabryki Trzciny, 4 km do: ZOO, Kina Praha, Centrum Handlowego Wileńska i IKEA Marki oraz planowanej stacji metra W-wa Wileńska.

Mieszkanie idealne zarówno dla młodego małżeństwa z dzieckiem (w pobliżu renomowane przedszkole Zielona Ciuchcia) jak i osób starszych, ceniących spokojny charakter willowej okolicy.

W skład mieszkania wchodzą obszerny przedpokój o pow. 10,5 m2 z wnęką na pojemną szafę, łazienka – 6,6 m2, pomieszczenie gospodarcze bądź garderoba – 2,3 m2, pokój – 12,8 m2, osobna kuchnia – 14,6 m2 i salon o pow. 23,3 m2, z oknami wychodzącymi na wschód i południe.

Na powierzchni 48 m2, uzyskanej z połączenia holu, salonu i kuchni, można wygospodarować dodatkowe pomieszczenie z przeznaczeniem na gabinet bądź garderobę.
Wysokość pomieszczeń – 2 m 80 cm.
Do mieszkania przynależą również:
balkon o powierzchni 9,5 m2 oraz duże pomieszczenie garażowe – płatne dodatkowo 40 tys. zł.

OFERTA GODNA POLECENIA!!! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Targówek/Targówek

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.