↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zakupu dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Wrocław o powierzchni 59.30m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
NOWA, ATRAKCYJNA CENA!!! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60m2 w plombie z 1992 roku pośród klimatycznych przedwojennych kamienic na Przedmieściu Oławskim (okolice ul.Mierniczej). Wrocławski Rynek w promieniu dojścia pieszego!

Nieruchomość jest oddalona od głównych traktów komunikacyjnych, a okna wychodzą na podwórze, dlatego okolica jest cicha i spokojna. Mieszkanie jest duże i jasne. Mieści się na 5 piętrze z pięciu w budynku z windą. Wszystkie pomieszczenia dostępne są z przestronnego przedpokoju. Dwa ustawne pokoje (18 i 17m2), kuchnia z częścią jadalną (11m2) oraz łazienka razem w wc (7m2).

Na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach terakota i w jednym pokoju nowy parkiet drewniany. W okolicy pełne zaplecze osiedlowe (edukacja, usługi, ośrodki medyczne). Dzielnica wciąż poddawana jest rewitalizacji, widać to zarówno po odrestaurowanych elewacjach poszczególnych kamienic, jak i po wciąż powstających w okolicy nowych inwestycjach budowlanych (prestiżowe zespoły mieszkaniowo-usługowe).

Bliskość do ścisłego centrum miasta  i uczelni wyższych powoduje, że jest to świetna lokalizacja pod wynajem. Niewątpliwie jest to dobra inwestycja na przyszłość, ze względu na ciągle rosnący prestiż dzielnicy…

Mieszkanie dostępne od zaraz! Polecam i zapraszam na prezentację.

Osoba odpowiedzialna: Katarzyna Powązka kom: 665 553 958

Więcej ofert na https://www.ateliernieruchomosci.pl

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.