↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zakupu cztero pokojowe apartamentowiec w miejscowości Warszawa o powierzchni 95.40m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow

Kupujący nie płaci prowizji!!!!!!!!!

OPIS INWESTYCJI:

Inwestycja na Mokotowie to 6-kondygnacyjny budynek o podwyższonym standardzie.

Mieszkania rozmieszczone zostały na sześciu kondygnacjach, w sześciu klatkach. Na piętrach, w poszczególnych klatkach znajdują się od jednego do czterech lokali. Kondygnacje podziemne zarezerwowane została na dwupoziomowy garaż oferujący 192 miejsca parkingowe. Inwestycja zlokalizowana jest na działce o powierzchni ca 5 hektarów.

Komfort inwestycji podkreślony zostanie przez bogato zagospodarowaną strefę otaczającej zieleni z własnym jeziorkiem o walorach ekologicznych, bogatą strefą przybrzeżnej roślinności oraz ścieżki spacerowo-rowerowe.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie system kamer obejmujący swoim zasięgiem cały teren inwestycji. Budynek został zaprojektowany z myślą o osobach niepełnosprawnych ruchowo. Wszystkie strefy i urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o tych osobach i w sposób ułatwiający korzystanie z budynku.

Teren zagospodarowany: zieleń wysoka i niska, chodniki, dojazdy, plac zabaw, pergole. teren rekreacyjny zagospodarowany małymi formami architektury dostępny z budynku jezioro – ok. 2500 m2 wjazdy z ulicy do podziemnej hali garażowej.

INFORMUJEMY, ŻE NASZE WYNAGRODZENIE PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI

Więcej informacji pod numerem telefonu 513 054 204

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.