↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do zakupu apartamentowiec w miejscowości Rzeszów o powierzchni 67.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Rzeszow RozanaOKAZJA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

Do sprzedaży mieszkania w kameralnym budynku wolnostojącym, trzykondygnacyjnym z garażem podziemnym na osiedlu Strzyżowska.

Proponujemy Państwu mieszkania o wysokim standardzie realizacji, które zaprojektowaliśmy tak aby rozwiązania przestrzenne spełniały oczekiwania naszych Klientów. W budynku znajduje się 12 mieszkań o powierzchniach od 55 – 82 m². Pierwsze i drugie piętro to kondygnacje mieszkalne, na każdej z nich po sześć funkcjonalnych i komfortowych apartamentów. Na poddaszu istnieje możliwość adaptacji apartamentów dwupoziomowych. Na parterze zostały zaprojektowane lokale handlowo-usługowe, posiadające ekspozycję wychodzącą bezpośrednio na ulicę.

Mieszkanie o pow. 49m2 usytuowane na II piętrze składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienki, balkonu + strych do adaptacji o pow. 17m2 z możliwością zrobienia np. sypialni z łazienką i garderoby. Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim.

Otoczenie w pełni zagospodarowane; w sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnia lekarska i poczta.

W garażu podziemnym znajdują się miejsca postojowe, oraz komórki lokatorskie. Inwestycja Strzyżowska to idealne miejsce dla osób, które chcą mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, a jednocześnie potrzebują ciszy i spokoju.

Termin realizacji II kwartał 2011r.

Cena mieszkania 3 950 – 4 500 zł/m2, cena miejsca postojowego 25 000 zł.

Gorąco polecamy! Więcej informacji w biurze.

Osoba kontaktowa Maria Fijałkiewicz tel. 668 833 587

KANCELARIA PRAWNA OMEGA
Oddział Rzeszów
ul. Legionów 5 A
tel. 17 852 20 14
maria.fijalkiewicz@omega-nieruchomosci.com.pl
www.omega-nieruchomosci.com.pl
www.omega-kancelaria.pl

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.