↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do wynajęcia trzy pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 104.00m2

Mieszkanie na wynajem Warszawa TrzmielowReprezentacyjny apartament w kamienicy z przełomu XIX i XX wieku.Mieszkanie 3-pokojowe, 104 m2 na pierwszym piętrze (z windą). Mieszkanie może być wynajęte również na biuro.
Ścisłe centrum, okolice Hotelu „Polonia Palace”. Blisko do centrów handlowych (Złote Tarasy, Galeria Centrum), hoteli, biur, restauracji. Doskonała komunikacja (metro, tramwaje, autobusy, kolejka podmiejska).Wejście do mieszkania przez piękną secesyjną bramę i czystą klatkę schodową.
Mieszkanie po remoncie, ale z klimatem : bardzo wysokie (prawie 4 metry wysokości!), zachowane oryginalne, przedwojenne elementy wystroju architektonicznego :
– sztukaterie,
– dwa piękne piece kaflowe
– oryginalne mozaikowe parkiety (tzw. „klepka pałacowa”),
– marmurowe parapety.
Mieszkanie urządzone nowocześnie. Właściciel może jednak usunąć umeblowanie.
Mieszkanie widne – w każdym z pokoi są wielkie okna, o wysokości 2,4 metra.
Pokoje około 30 m2, 25 m2 i 20 m2. Wszystkie okna z pokoi wychodzą na ulicę Poznańską. W największym pokoju wspaniały wykusz okienny. W mieszkaniu jest ogromny, reprezentacyjny hol wejściowy.
Kuchnia spora (około 13 m2) i widna, choć z uwagi na okno wychodzące na podwórze – nieco zacieniona. W kuchni wyposażenie : kuchenka, lodówka, kuchenka mikrofalowa. Łazienka i WC oddzielnie. W łazience jest wanna i prysznic. Nad łazienką praktyczny schowek (pawlacz).Ogrzewanie miejskie (można dodatkowo dogrzewać piecami kaflowymi)
Do mieszkania nie jest przypisane miejsce parkingowe ani garaż. Istnieje jednak możliwość bezproblemowego wynajęcia miejsca na licznych okolicznych parkingach strzeżonych (w tym jednym podziemnym).
Podany czynsz nie uwzględnia zaliczki płaconej na rzecz wspólnoty mieszkaniowej (900 zł). Nie uwzględnia wszystkich „opłat licznikowych”.
Gorąco polecam miłośnikom mieszkań niesztampowych, o niepowtarzalnej urodzie i klimacie. W Warszawie niewiele się takich zachowało.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.