↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do sprzedania w miejscowości Warszawa o powierzchni 260.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowNietypowy, gruntownie wyremontowany w 2007 roku lokal mieszkalny o dużym potencjale wykorzystania na różne funkcje (mieszkalne lub biurowe). Mieszkanie mieści się w bardzo dobrze zlokalizowanym i eksponowanym budynku jednorodzinnym (w budynku są jeszcze dwa inne lokale mieszkalne).

Powierzchnia użytkowa 260m2 rozmieszczona jest równomiernie na dwóch kondygnacjach (pierwsze i drugie piętro po 130m2 na każdym poziomie). Pierwsze piętro to kuchnia (lub pokój socjalny) – 14,5m2, jadalnia (równie dobrze sekretariat) – 25m2 i wyjątkowo obszerny salon z kominkiem (idealny na pokój prezesa) – 42m2, skąd jest wyjście na zaciszny taras z południową ekspozycją – 30m2. Poza tym na tej kondygnacji jest jeszcze sypialnia (lub pokój do pracy) – 16m2, łazienka – 8m2, WC – 1,5m2 i garderoba – 2m2. Na drugim piętrze są trzy niezależne sypialnie (ewentualnie pokoje biurowe) – 18m2, 14m2, 11m2 oraz przestronny pokój rekreacyjny (świetnie nadający się na salę konferencyjną) – 42m2. Dodatkowo mamy tu jeszcze łazienkę – 5m2 i dodatkową garderobę – 3,5m2.

Całe drugie piętro może być traktowane jako niezależne funkcjonalnie mieszkanie lub lokal biurowy. Pozwala na to umiejscowienie klatki schodowej obsługującej oba lokale, które można wydzielić bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Wydzielenie niezależnego lokalu na drugim piętrze możliwe jest również dzięki wyprowadzonym tu instalacjom mediów, co pozwala wykorzystać jeden z pokoi jako kuchnię. Pod połacią dachu jest jeszcze do wykorzystania schowek o wysokości 1,3m biegnący przez część budynku (ok. 60m2).

W cenę ofertową wliczone są meble i stałe wyposażenie mieszkania (oprócz wolnostojącego sprzętu AGD i sprzętu elektronicznego). Mieszkanie jest ogrzewane za pośrednictwem nowoczesnego w pełni zautomatyzowanego, dwufunkcyjnego kotła gazowego z zasobnikiem ciepła (JUNKERS). Wszystkie instalacje w przedmiotowym lokalu są nowe. Doprowadzona jest instalacja siłowa przydatna w przypadku montażu na przykład sauny czy solarium. Jest również zamontowana instalacja alarmowa SOLID SECURITY z funkcją monitoringu i antynapadu. Mury budynku mają oczywiście wykonaną termoizolację co zmniejsza koszty ogrzewania. Nie bez znaczenia jest również fakt, że z uwagi na umiejscowienie przedmiotowego mieszkania w budynku jednorodzinnym właściciele nie płacą żadnego czynszu, tak jak ma to miejsce w przypadku budynków wielorodzinnych. Łatwo policzyć, że roczne oszczędności z tego tytułu mogą wynieść nawet kilkanaście tysięcy złotych!

Budynek w którym mieści się opisywane mieszkanie zlokalizowany jest na działce o powierzchni 845m2. Pod budynkiem mieszczą się piwnice. Do lokalu przypisane jest pomieszczenie o powierzchni 23m2. Przy budynku jest jeszcze miejsce w sumie na sześć samochodów osobowych i mały ogródek. Do przedmiotowego mieszkania przypisane jest 50% udziału w częściach wspólnych nieruchomości. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Bemowo

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.