↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do sprzedania w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni 301.85m2

Mieszkanie na sprzedaz Konstancin-Jeziorna Apartament w budynku magnolia położony w konstancinie u zbiegu ul. Przy czym w miesiącach wakacyjnych tzn. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją. Piaseczyński/konstancin-jeziorna/konstancin-jeziorna/chylice. W skład systemu wchodzi system sygnalizacji alarmowej włamania a także napadu (sswin), system telewizyjnej opserwacji (cctv) terenu zewnętrznego a także garaży, video domofony, kontrole dostępu a także inteligente moduły sterowania umożliwiające m. Lipiec-sierpień uprzejmie prosimy o uzgodnienie terminu wizyty z operatorem sprzedaży. Udogodnieniem dla mieszkańców apartamentów jest sms-owa komunikacja z mieszkańcami informująca o wszelkich zdarzeniach związanych z apartamentem w czasie ich nieobecności np. Dodatkowym atutem apartamentu jest system bms dający mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa komfortu oraz wygody w zakresie inteligentnego domu. Wszystkie wymienione atrybuty pozwalają powiedzieć, że zakup apartamentu to więcej niż zakup domu!
jednocześnie informujęmu, że w każdą sobotę w godz. Dodatkowo na terenie kompleksu zlokalizowany 16 miejsc parkingowych dla gości. Otwartych oknach lub powrocie dzieci do domu. Apartamenty są przygotowane do sprzedaży w stanie developerski – do wykończenia, przy czym każdy z nich na tym etapie wykończenia wyposażony jest w instalacje telewizyjne nowej generacji, telefoniczną, kominkową oraz klimatyzacji. Budynki wkomponowane w krajobraz konstancina nawiązujące swoim stylem architektonicznym do willowej zabudowy z przełomu xix a także xx wieku, połączone z atrakcyjnie zagospodarowanym (iluminowana fontanna ogrodowa) a także ogrodzonym otoczeniem, z całodobową ochroną a także monitoringiem, kamerami zewnętrznymi, video domofonami a także czujnikami ruchu,
apartamenty o metrażu 300m2 usytuowane są na dwóch kondygnacjach po 150m2 na każdej , przy czym każdy moduł zawiera odrębne niezwiązane wejście z obszernego holu od windy. Inwestor przeiwduje opcja połączenia ich w pionie schodami na życzenie klienta. Inwestor przewiduje szansa wykończenia w dwóch standardach wykończenia standard a także prestige (przykładowy standard wykończenia za nałączonych do oferty zdjęciach). 00 otwarte jest biuro sprzedaży w apartamencie pokazowym na terenie inwestycji przy ul. Długiej, w kompleksie „apartamentów dworska 13”, w którym znajdują się 3 budynki po 4 apartamenty w każdym, od 150 do 300m2 gwarantujące kameralność a także zachowanie prywatności ich mieszkańców.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.