↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do sprzedania jedno pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 31.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie sprzedaż Białołęka, 31 mkw. pokój z kuchnią

Do sprzedania niewielkie mieszkanie przy ulicy Odkrytej na Białołęce. Dobry punk komunikacyjny, tylko 1200 m do prawie gotowego Mostu Północnego.

Zielona, spokojna okolica, z licznymi deptakami i punktami rekreacyjnymi. W pobliżu bezpłatny prom do Lasu Bielańskiego.

Budynek znajduje się na osiedlu z całodobowym dozorem i monitoringiem, duży parking dla mieszkańców i gości, patio, plac zabaw dla dzieci. Wszystko oświetlone i poprawnie zarządzane. Budynek posiada własną kotłownię gazową.

W sąsiedztwie kilka sklepów osiedlowych oraz dyskont spożywczy, przedszkole i szkoła podstawowa. Obok przystanek MZK.

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku z 2000 roku. Duży i przestronny pokój z wyjściem na loggie. Kuchnia widna i oddzielna. Duża łazienka.
W mieszkaniu funkcjonuje ogrzewanie grzejnikowo-podłogowe.

Bardzo niskie koszty eksploatacyjne – z zaliczkami na CO i wodę, funduszem remontowym i innymi kosztami zarządu nieruchomością wspólną – na poziomie 212 zł/miesięcznie, podatek od nieruchomości 37zł/rok.

Stan mieszkania należy określić jako bardzo dobry. Osiedle trzykrotnie w swojej historii startowało do tytułu najładniejszego budynku mieszkalnego w Warszawie.

Zapraszamy do oglądania, preferowane godziny popołudniowo-wieczorne. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Białołęka/Tarchomin Kościelny

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.