↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do sprzedania jedno pokojowe kamienica w miejscowości Warszawa o powierzchni 31.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone: przy placu Wilsona, oba okna z widokiem na plac (południowy zachód), obok kina Wisła.
Najlepszy adres na Żoliborzu!
Formalnie 1-pokojowe mieszkanie, od kilku lat użytkowane jako biuro. Pokój 15, kuchnia widna 9, łazienka z prysznicem i wc 3 oraz przedpokój 4. Bez balkonu. Możliwość przerobienia na 2 pokoje z aneksem kuchennym w przedpokoju. Stan – bardzo dobry, po remoncie. Na podłodze parkiet, okna pcv z roletami, drzwi antywłamaniowe. W łazience terakota, glazura i podwieszany sufit. W przedpokoju dwie szafy wnękowe i pawlacz. Wysokość – 275 cm. Wszystkie media miejskie, są wodomierze, tani internet i telefon. Jest bramofon i domofon. Wejście bezpośrednio z placu Wilsona.
Blok z 1954 r. – cegła, po remontach, stan bardzo dobry, piętro 1/4. Spółdzielcze własnościowe z kw (bez obciążeń). Niski czynsz – ok. 230 zł/m-c (w tym wszystko: m.in. fundusz remontowy, zaliczki na wodę i ogrzewanie, podatki od nieruchomości i gruntowy). Jest piwnica (4).
Doskonały punkt komunikacyjny: autobusy (10 m), tramwaje (60 m) i stacja metra (50 m). W pobliżu park Żeromskiego (40 m).
Tel: 600995469
grandh@op.pl
www.grandh.pl

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.