↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 58.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowWYJĄTKOWA OFERTA, WYJĄTKOWA CENA !
Możecie Państwo zamieszkać w Sródmieściu, na osiedlu strzeżonym, ogrodzonym za wyjątkową, niepowtarzalną, okazyjną cenę.
Przeanalizujcie Państwo tę ofertę, taka okazja może już więcej się Wam nie trafić. Tutaj nie warto czekać, zapraszam do kontaktu, przedstawię szczegóły oferty.
——————————————————————————————————-
Otoczenie budynku to dobrze zagospodarowany teren osiedlowy, zamknięty z wewnętrznym parkingiem. Lokalizacja w pobliżu centrum, miejsce świetnie skomunikowane, metro, kolej, Dw. Gdański, kilka lini tramwajowych i autobusowych. Bogata infrastruktura miejsca, sklepy, przychodnia, banki, centurm handlowe Arkadia, duży basen kryty i odkryty, siłownia, gabinety odnowy biiologicznej, tereny zielone. Okolica cicha i spokojna.
——————————————————————————————————
Kuchnia z zabudową, pełnym AGD i pralką, oddzielna, z oknem. Sypialnia z wyjściem na zabudowany szklanymi szybami balkon. Duży salon z dwoma oknami z możliwością podziału na dwa foremne pokoje. Wszystkie okna pomieszczeń wychodzą na teren zamkniętego podwórka. Łazienka z dwiema umywalkami, kabiną przysznicową. Oddzielne WC. W pokojach na podłogach parkiet, zamontowano sufity podwieszane z oświetleniem halogenowym. Mieszkanie odświeżone, wymaga drobnego remontu. Łatwa możliwość wydzielnia trzeciego pokoju, ustawnego i w pełni funkcjonalnego zwiększa dodatkowo atrakcyjność oferty. Do mieszkania przynależy piwnica. na piętro dochodzą dwie windy. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Śródmieście

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.