↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 57.09m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowSłoneczne, dwupokojowe mieszkanie z klimatem, na drugim piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z cegły, z 1952 roku. Świetna, prestiżowa lokalizacja na Mokotowie. W bezpośrednim sąsiedztwie Park Łazienkowski, wejście do parku 500 metrów od budynku. Spokój, cisza i mnóstwo zieleni. Szybki dojazd do bardzo blisko położonego centrum Warszawy.

Mieszkanie wyjątkowe z ogromnym potencjałem. Dwa przestronne i pełne słońca pokoje (strona południowa). Duża kuchnia (7m2, od strony zachodniej) z pięknym widokiem na zieleń podwórka. Dużym plusem mieszkania są duże okna w każdym z pomieszczeń zapewniające im bardzo dobre doświetlenie. Dwa balkony o powierzchni 1,5 m2 każdy. Mieszkanie dwustronne: południe, zachód. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3m2.

W zadbanej kamienicy wymieniono wszystkie piony wodne, gazowe i wodno-kanalizacyjne. Klatka schodowa czysta i po remoncie, z domofonem, winda po konserwacji.

W najbliższej okolicy pełna infrastruktura: sklepy, banki, poczta, szkoły, restauracje itp. Liczne linie autobusowe zapewniają szybki i wygodny dojazd do centrum miasta, który zajmuje zaledwie kilka minut.

POLECAM!!! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.