↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 48.30m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowWarszawa, Grochów, ul. Dwernickiego przy Mycielskiego, KAMIENICA, cegła, 2 pokoje, 48,3 m2. CICHE!!! Zbudowany we wczesnych latach 60-tych (brak danych, w którym roku).

Piękne rozkładowe mieszkanie, bardzo zadbane, gotowe do wprowadzenia po odświeżeniu. 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią, łazienka z wanną, piecyk gazowy na ciepłą wodę. Drzwi antywłamaniowe. Nie ma windy, ale schody są doskonale wyprofilowane i wchodzi się po nich lekko.

Klasyczny układ mieszkania: ustawny przedpokój z szafą wnękową i wygodnym wieszakiem na bieżące ubrania, po prawej stronie wejście do sypialni, dalej wejście do kuchni (okna sypialni i kuchni wychodzą na podwórko, wystawa północna). Na wprost od wejścia łazienka, po lewej stronie salon (okno wychodzi na duży trawnik, daleko w tle ulica Dwernickiego, wystawa południowa). Okna nowe PVC. Nie ma balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica, około 3 m2. Możliwość zostawienia nabywcy całego wyposażenia.

W mieszkaniu jest klepka dębowa w dobrym stanie, cyklinowana i lakierowana w 2004 roku. Ściany gips maszynowy. Kuchnia wykładzina, łazienka terakota i kafelki w dobrym stanie.

Grunt w dzierżawie wieczystej, roczna opłata wynosi 121 zł (na cały rok). Mieszkanie ma księgę wieczystą. Czynsz wynosi niecałe 400 zł z funduszem remontowym za 4 osoby. W kwocie czynszu są zaliczki opłat za wodę – rozliczenie z zaliczek jest co pół roku.

Budynkiem zarządza wspólnota (60%, pozostałe 40% ma gmina) – działa bardzo energicznie. Budynek jest po prawie wszystkich remontach: wymienione piony, ocieplony, nowa elewacja, klatki czyste, po remoncie. W roku 2011 planowana jest likwidacja piecyków gazowych na ciepłą wodę i to ostatni element odnowienia kamienicy.

Piękne, pełne zadbanej zieleni podwórko i otoczenie budynku. Dużo kwiatów i kwitnących krzewów. Mieszkańcy korzystają z ławek, przed wejściem jest altana ze stołem do użytku mieszkańców.

Tuż przy budynku kilka małych sklepów z podstawowymi artykułami, w pobliżu dużo większych sklepów. Pełna infrastruktura miejska: przedszkola, szkoły, opieka zdrowotna, itd. Dużo terenów zielonych

Świetna komunikacja, blisko Ronda Wiatraczna, gdzie aktualnie trwa budowa stacji metra. Blisko ul. Wiatracznej.

Mieszkanie na wyłączność, zapraszam do oglądania i kupna – warto!!! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Praga-Południe

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.