↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do sprzedania cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 101.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowOferujemy do sprzedaży dwupoziomowe, nietypowe mieszkanie dla konesera, wykończone w wysokim standardzie. Powstało w niskim budynku wielorodzinnym pod skośnym dachem, a właściciel nadzorował i przeprowadził ocieplenie dachu wełną mineralną ISOVER 30 cm, z wykończeniem od środka systemem modułowym płyt gipsowo-włóknowych FERMACELL najnowszej generacji. Drewniane, nowe okna również zyskały dodatkowe uszczelnienie, mieszkanie jest więc bardzo ciepłe i przestronne – w najwyższym miejscu do sufitu jest prawie 4 m wysokości. Mieszka się tu jak w domku jednorodzinnym. Powierzchnia mieszkania po podłodze to 127m2.

Na dolnej kondygnacji mieści się salon z aneksem kuchennym i kącikiem jadalnym, duża sypialnia ukryta za przesuwnymi drzwiami z mrożonego szkła, łazienka z natryskiem oraz garderoba. Dolna kondygnacja mieszkania oświetlona jest dużymi, trójkątnymi oknami.
Na górną kondygnację prowadzą drewniane schody. Jest tu hall z oknem i kącikiem komputerowo-bibliotecznym, a dalej dwa pokoje dzieci, z których wejścia prowadzą do dużej łazienki z wanną i pralką.

Mieszkanie jest bardzo funkcjonalnie zaprojektowane, wykonane z użyciem materiałów z górnej półki. Na podłogach – klepka dębowa i gres, drzwi garderoby Philippe Starck, łazienki VILLEROY & BOCH. Na górze na podłogach panele drewniane. Właściciel nie zdążył jeszcze unowocześnić kuchni, ale znajdują się tu wszystkie niezbędne urządzenia.

Do mieszkania przynależy miejsce na parkingu naziemnym niedaleko wyjścia z klatki schodowej. Można też kupić garaż za 35tys.zł przy wjeździe na osiedle.
Osiedle jest niezwykle przestronne jak na dzisiejsze standardy i jednocześnie bardzo przytulne. Ma też doskonałe połączenie z Centrum – mieści się niedaleko Alej Jerozolimskich, tuż za marketem Platforma.
Mieszkanie idealne dla rodziny 2+2. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Ursus

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.