↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 66.10m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie usytuowane w zielonej i cichej części Starówki, w pobliżu rozległych terenów spacerowych, łączących park u podnóża Starego Miasta z zabytkowo-turystycznym kompleksem wokół Warszawskiej Cytadeli. Mieszkanie położone jest na uboczu, przy elitarnej ul. Brzozowej, z dala od staromiejskiego zgiełku, a jednocześnie w sąsiedztwie tarasu widokowegoi uliczki Kamienne Schodki, Zamku Królewskiego, Barbakanu i Rynku Starego Miasta. Kamienica, w której znajduje się oferowane mieszkanie od lat 30-tych ubiegłego wieku jest własnością Spółdzielni Profesorów Uniwersytetu Warszawskiego.

Mieszkanie oferowane jest wraz piwnicą (7 m2) i garażem (20 m2) – wliczone w cenę! Mieszkanie ma powierzchnię około 70 m2 w obrysie podłogi, jednak ze względu na nisze i skosy czynsz płacony jest od powierzchni 66,1 m2. Mieszkanie położone jest na wysokości 2 1 piętra, w 3 piętrowej zadbanej kamienicy. Na każdym piętrze jest dwóch lokatorów. Mieszkanie jest rozkładowe i bardzo widne, można je dowolnie zaaranżować ponieważ wewnątrz mieszkania nie ma ścian nośnych. W chwili obecnej lokal podzielony jest na trzy pokoje (największy pokój ma powierzchnię około 26 m 2 i dwa okna), widną kuchnię, łazienkę, osobne wc, garderobę i przedpokój. Do każdego pomieszczenia jest osobne wejście z przedpokoju. Wysokość mieszkania 2,65 cm. Okna w mieszkaniu wychodzą na 3 strony świata (północ, wschód i zachód), okna są drewniane, zabytkowe i są w dobrym stanie technicznym (po konserwacji). Dwa okna to lukarny. Z okien przepiękny i niezapomniany widok na panoramę Wisły i dachy starych kamieniczek.Na podłodze jest klepka dębowa, raz cyklinowana. Lokal został odmalowany, a aranżacji wymagają jedynie kuchnia i łazienka.

W kamienicy wymieniono już okna i drzwi, a klatka schodowa znajduje się w dobrym stanie technicznym. W budynku jest domofon. Spokojne sąsiedztwo. Do garażu wjazd jest od ul. Bugaj. Garaż stoi przed budynkiem, na działce należącej do Spółdzielni. Opłata miesięczna za mieszkanie wynosi 850 złotych (razem z garażem i funduszem remontowym).

Mieszkanie wyjątkowe, z duszą, dla konesera, artysty lub osoby ceniącej niepowtarzalną lokalizację, ciszę i spokój. Istnieje możliwość nabycia samego mieszkania (bez garażu wartego 50 000 PLN) za cenę 830 000 PLN. Gorąco polecam i zachęcam do obejrzenia! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Śródmieście/Stare Miasto

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.