↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 48.85m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowTrzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie na Bemowie. Faktyczny metraż mieszkania 51 m2 w dokumentach wpisane 48,85 m2. Mieszkanie posiada dobry rozkład trzy odrębne pokoje, oddzielna kuchnia przedpokój z dużą szafą.
Mieszkanie w stanie do remontu i własnej aranżacji. Loggia o powierzchni 4 m2 położona od strony południowo-zachodniej. Do mieszkania przynależy piwnica 3m2.
Budynek z 1978 roku ocieplony z nową elewacją, przeprowadzono już remonty instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz instalacji grzewczej. Klatka schodowa czysta i zadbana. W bliskim sąsiedztwie parking strzeżony z miesięczną opłatą 160 zł za miejsce postojowe. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura: sklepy, poczta, punkty usługowe, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum. Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej w odległości ok 800 m od budynku. Liczne linie autobusowe i tramwajowe zapewniają wygodny i szybki dojazd w każdym kierunku miasta. Mieszkanie idealne na wynajem i dla kilkuosobowej rodziny. Zachęcam do obejrzenia mieszkania. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Bemowo

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.