↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 112.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowOFERTA LUKSUSOWA – Apartament położony w prestiżowym budynku w bliskim sąsiedztwie przedstawicielstw dyplomatycznych, w niedalekiej odległości Parku Łazienkowskiego. Budynek wykończony w bardzo wysokim standardzie. W cenie lokalu 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym (kwota: 120 000zł).

Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie.
Salon – pow.50m2- podloga: najnowszej linii wzorniczej oraz najwyższej jakości polerowany gres – stwarzający efekty wypełnienia kryształkami, łączony z gresem polerowanym gładkim.
Kuchnia: Nowoczesny design – mdf lakierowany.Blaty kuchenne oraz ar z kamienia naturalnego – granit z grupy star galaxy. Wysokiej klasy sprzęt AGD.
Łazienki: 8 m2 4 m2 – W części dziennej łazienka z kabiną prysznicową, umywalką, WC. Glazura i gresy – onyx w płytkach, blat umywalkowy z onyxu podświetlany – wszystko w połączeniu z mozaiką opalizującą. W łazience w części sypialnianej apartamentu – wanna zabudowana onyxem podświetlanym, blat umywalkowy z onyxu, glazura włoska z licznymi dekorami, na podłodze – marmur crema marfil, W łazienkach oświetlenie halogenowe w oprawach kryształowych.
Sypialnia – 31 m2 – Parkiet z drewna egzotycznego, akacja brazylijska, tapety winylowe, listwy sztukateryjne podświetlane, drzwi wewnętrzne – drewno z wypełnieniem szkłem kryształowym profilowanym.
Gabinet – 13 m2 – Podłoga – marmur emperador dark. Ściany wyłożone tapetą bardzo wysokiej jakości.
Korytarze – gres i gres z brokatem, tapety winylowe, oświetlenie – lampy i kinkiety ze szkła szlifowanego oraz halogeny ze szkła kryształowego.
Klimatyzacja – sprzęt bardzo wysokiej klasy, jeden z najnowszych modeli.

Do apartamentu przynależy 30 metrowy taras z którego rozciąga się widok na Panoramę Warszawy.

W holu wejściowym posadzki i schody typu hiszpańskiego, wyłożone marmurem Bianco Carrara.
W budynku będzie znajdować się: eksluzywne centrum Spa, basen typu Ritz, restauracja, sale klubowe.
Na dachu budynku ogród do dyspozycji mieszkańców.
Całodobowa recepcja, stanowisko ochrony. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.