↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe w miejscowości Warka o powierzchni 60.23m2

Mieszkanie na sprzedaz Warka Osiedle zostało zaprojektowane jako nowoczesny kompleks składający się z 3 budynków, połączonych wspólnym zielonym dziedzińcem oraz placem zabaw. I budynek – 3785,51 m? – planowane oddanie do u żytku – 09. 2012
ii budynek – 3558,56 m? – planowane oddanie do u żytku – 2015
iii budynek– 3558,56 m? – planowane oddanie do u żytku – 09. Zalety osiedla:

* mieszkania o funkcjonalnych rozkładach a także zróżnicowanej strukturze:
* przestronne loggie/balkony a także tarasy
* gwarancja najlepszego wyboru
* jednopoziomowy garaż podziemny
* komórki lokatorskie ulokowane na poziomie -1
* zielony dziedziniec z placem zabaw dla najmłodszych
* starannie zaplanowana a także urządzona zieleń jak i mała architektura z charakterystyczną, ozdobną fontanną. Budynek ma układ klatkowokorytarzowy z dwoma pionami komunikacyjnymi. W części wschodniej kondygnacji parteru a także całej kondygnacji podziemnej zaprojektowano stanowiska postojowe wraz pomieszczeniami gospodarczymi a także technicznymi. Z wyłacznym prawem do korzystania przez lokatorów z parteru. Poziom parterów części mieszkalnej budynków dostępny jest dla niepełnosprawnych ruchowo za pomocą podjazdów. Zaprojektowane mieszkania posiadaja zró nicowana strukture z balkonami, loggiami lub tarasami. Dodatkowo płatne:
garaż 15 000 zł
komórka lokatorska 3,4 m2 3 000 zł
miejsce postojowe na zewnątrz 6 000 pln grójecki/warka/warka. Budynek wyposa żono w windy obsługujące wszystkie kondygnacje łącznie z podziemną. Na pietrach od a także do iv zaprojektowano mieszkania o metrażu od 40,45 m2 do 87,95 m2. Na parterze w cześci zachodniej budynku zaprojektowano mieszkania, do których przynale żec bedą ogródki. Drugi budynek to inwestycja – 61 mieszkań, 58 pomieszczeniach gospodarczych, 58 miejscach gara żowych wewnętrznych, 15 miejscach postojowych zewnętrznych. Inwestycja obejmuje budowę trzech budynków wielorodzinnych.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.