↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do nabycia pięcio pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 0.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie z piętnastometrowym balkonem w samym sercu Śródmieścia !
Kamienica położona u zbiegu ulic Lwowsiej i Śniadeckich przy placu Politechniki.
Kilka minut spacerem od stacji metra, kilkanaście od rozległego kompleksu parkowo-rekreacyjnego. W pobliżu slepy, punkty usługowe, bary, kawiarenki, niedaleko basen i kompleks sportowy z kortami tenisowymi, również szkoły państwowe i renomowana szkoła społeczna.
Nieątpliwymi atutami mieszkania są duży ( 15m2) balkon z pięknym widokiem i obszerna łazienka z oknem.
W budynku jest winda!
Mieszkanie pierwotnie trzypokojowe, obecnie ze względu na prowadzoną działaność biurową podzielone na 5 pomieszczeń włączając recepcję.
Istnieje możliwość powrotu do stanu pierwotnego lub całkowitego prZearanżowania mieszkania.
Do lokalu należy piwnica (5m2)
Mieszkanie w kamienicy odbudowywanej po wojnie /oficyna,ale większość okien wychodzi na sąsiednią uliczkę/.Jest to mieszkanie przearanżowane z trzypokojowego na potrzeby biura więc nadaje się zarówno na mieszkanie jak i na biuro.Wymienione okna.W kuchni,łazience i WC glazura i terakota.W pokojach parkiet.
Mieszkanie idealne na mieszkanie, biuro lub pracownię. Pierwotnie trzy pokoje, w tej chwili w związku z prowadzoną działalnością podzielone na pięć pomieszczeń biurowych. Okna wychodzą na ul. Śniadeckich i podwórze. Mieszkanie mimo że położone jest w centrum jest bardzo ciche. Kuchnia z oknem, zabudowa kuchenna. Łazienka z oknem wanna, wc, bidet, oddzielne wc dla gości. Przedpokój z oknem i miejscem na recepcje. Bardzo duży balkon na południowy wschód. Super komunikacja 3 min do metra Politechnika, tramwaj i autobus.
Mieszkanie idealne na mieszkanie, biuro lub pracownię. Okna wychodzą na ul. Śniadeckich i podwórze. TARAS!!!!!!!! Winda .Mieszkanie mimo że położone jest w centrum jest bardzo ciche. Kuchnia z oknem, zabudowa kuchenna. Łazienka z oknem wanna, wc, bidet, oddzielne wc dla gości. Przedpokój z oknem . Okna na południowy wschód.- pół zach.Na podłogach parkiet w bardzo dobrym stanie. Glazura i terakota w kuchni i łazience. Super komunikacja 3 min do metra Politechnika, tramwaj i autobus.
5 pokoi, 5 piętro, kamienica, cegła, 5 piętrowy, 1929 r.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.