↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe kamienica (do 45 r.) w miejscowości Warszawa o powierzchni 41.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MarcinkowiceWyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy. W sąsiedztwie Łazienki Królewskie i Pl. Unii Lubelskiej. Wokół mnóstwo kawiarenek. Świetny punkt komunikacyjny. Kamienica ukryta jest w zacisznej uliczce.
Mieszkanie ma 41 m2, wysokość 3 m. Pomieszczenia są bardzo ustawne: salon z aneksem kuchennym, pokój, łazienka z wc oraz przedpokój. W salonie z aneksem kuchennym znajduje się stała zabudowa karton-gipsowa oraz umeblowana kuchnia. Z okien mieszkania roztacza się piękny widok na przedwojenny budynek Instytutu Higieny oraz korony drzew. Unikatową zaletą mieszkania jest zaciszny balkon.
Wnętrza po remoncie. Wymienione instalacje i okna, nowa glazura i terakota w łazience, aneksie kuchennym oraz na balkonie, odnowiony dębowy przedwojenny parkiet.
Salon z aneksem: 15,9 m2
Pokój: 15,5 m2
Łazienka: 3 m2
Taras: 4,6 m 2
Przedpokój: 6,5 m2
Piwnica: 5 m2
Czynsz za dwie osoby – 350 zł (w tym CO, woda, fundusz remontowy).
Nad mieszkaniem znajduje się strych, który po wykupieniu od Wspólnoty można przyłączyć i zaadaptować. Są już warunki jego zabudowy.
Dwa lata temu przeprowadzono remont elewacji kamienicy oraz zamknięto dziedziniec nową bramą. Planowany jest generalny remont podwórza. W kamienicy wymienione są piony wodno-kanalizacyjne i instalacja gazowa.
Parkowanie tylko dla mieszkańców na wewnętrznej uliczce.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.