↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do nabycia cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 110.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowKlimatyczne i absolutnie niestandardowo wykończone mieszkanie w kamienicy z 1955 roku w okolicy Parku Moczydło na Woli, 110 m2 + możliwość adaptacji dodatkowych 20m2.
4 pokoje: salon – 20m2 w obniżeniu o 2 schodki – wysokość 3 m,2 sypialnie na poziomie górnym 16 i 13m2 – wysokość 2,70cm, sypialnia rodziców z garderobą – 20m2 ( zejście po schodkach do tzw basementu gdzie jest możliwość adaptacji dodatkowych 20m2).
Kuchnia połączona z jadalnią, obniżony do 2,70 cm sufit ( pierwotnie 3m) – belki stropowe drewniane. Pozostaje zabudowa kuchni marki: Whirlpool, Electrolux i Amica.
Na podłogach w kuchni, przedpokoju i salonie obniżonym piękny kamień, szeroki parapet kuchenny w kamieniu, w sypialniach panele drewniane. Kuchnia, salon i sypialnia rodziców wychodzą na wschód, dwie pozostałe na zachód (słońce od godziny 15-ej). Łazienka z nowym piecem marki Junkers – obudowanym meblami łazienkowymi. W 2010 roku piece w kamienicy zostaną zlikwidowane. Liczniki na media. Możliwość dokupienia własnego garażu w pasażu garażowym ok 30 metrów od budynku. Mieszkanie chronione przez Solid. Otoczenie kamienicy zielone, zadbana zieleń, prężna wspólnota. Uliczka cicha a jednocześnie blisko do tramwajów, autobusów na ul. Obozowej ( 30 metrów).Samochodem 3 minuty do Górczewskiej i Wolskiej. Piękny park na Moczydle z basenami.
Świetne mieszkanie dla rodziny chcącej mieszkać w centrum ale w cichym i spokojnym miejscu. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.