↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do kupienia pięcio pokojowe w miejscowości Wrocław o powierzchni 98.30m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
Luksusowy apartament !!

Duża powierzchnia 98,3 mkw, rezydencja na Biskupinie !!

Gwaranacja szybkiej sprzedaży !!

Zupełnie nowy apartament o powierzchni 98,3 mkw, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Wrocławia – Śródmieście. ok. ul. Chełmońskiego (Biskupin)

Luksusowa rezydencja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, ciekawą formą architektoniczną oraz stylowym zagospodarowaniem ogrodzonego terenu. Na posesji znajdują się garaż wolnostojący oraz całodobowy monitoring. Apartamentowiec ten został wybudowany w miejscu otoczonym zielenią, z dobrym połączeniem komunikacyjnym do Centrum. Komfort mieszkańców podnosi dodatkowo fitness club oraz spa znajdujące się w okolicy rezydencji.

Apartament składa się z następujących pomieszczeń:

Na dole znajdują się: salon z kominkiem (21,5 mkw),  kuchnia (11,0 mkw), łazienka z WC i oknem (3,9mkw) – wanna z hydromasażem, glazura,wysokiej klasy  w ciepłych kolorach. Pokój dziecinny (14,5 mkw)  pokój biurowy (6,3 mkw), pomieszczenie gospodarcze (4,6 mkw). Wysoki standard wykończenia : na podłogach wysokiej klasy parkiet. Niezależne wejście do piwnicy.  Ogrzewanie gazowe: kocioł jednofunkcyjny z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej 150l.

W skład nieruchomości wchodzi również: Garaż 20m2,(wliczony w cenę)
 

Możliwość negocjacji ceny

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.