↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do kupienia pięcio pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 95.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowBudynek leży w fajnym miejscu na warszawskim Gocławiu, w prawdziwym zagłębiu edukacyjnym miasta. Dużo tu szkół, gimnazjów i przedszkoli, to idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.
Kolejnym plusem jest bogata infrastruktura okolicy, funkcjonuje tam sporo sklepów, banków i punktów usługowych, niedaleko działa CH Promenada oraz CH Gocław.
Równie dobrze lokalizacja ta wygląda pod względem komunikacji z centrum miasta. Liczne przystanki pozwalają sprawnie dotrzeć w niemal każdy zakątek Warszawy.

W czynsz (na 4 osoby) wliczony jest Fundusz Remontowy. W bloku wykonano już wszystkie najważniejsze remonty, na przyszły rok przewidziano renowację balkonów.

Mieszkanie jest do remontu, nie bójmy się tej perspektywy. Otwiera ona nieskończone możliwości aranżacyjne, kolejny właściciel urządzi ten lokal według własnych potrzeb i oczekiwań.
Obecnie w kuchni leży klepka lita dębowa, w 2 pokojach wykładzina jest położona na mozaice. W przedpokoju i pokojach szafy. Obok kuchni, oddzielona ścianą, przestronna jadalnia. Może jeszcze nie przed grudniowymi Świętami, ale na Wielkanoc z pewnością da się przywrócić mieszkaniu jego dawny blask.

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.