↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 56.70m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie 2-pokojowe o całkowitej powierzchni 56,7m2 z DWOMA BALKONAMI od południa, każdy po 3,7m2.
SALON z widnym ANEKSEM kuchennym o pow. 28,3m2, HOL wejściowy z oddzielnym pomieszczeniem (garderobą) – 9,6m2, SYPIALNIA 13,4m2 oraz ŁAZIENKA z wanną i miejscem na pralkę 5,4m2.

***Bardzo słoneczne, okna sypialni wychodzą w strone południową, salonu: na południe, wschód i zachód, natomiast z aneksu kuchennego na południe.

Wykończone w 2006 roku, na podłogach w pokojach panele, w łazience i kuchni terakota. W cenie zabudowa i wyposażenie kuchni.

***Mieszkanie zlokalizowane zlokalizowane jest w apartamentowcu „GÓRCZEWSKA 228 PRESTIGE”. Jest to zamknięty kompleks z wejściem przez portiernię. W środku znajduje się zagospodarowane zielenią patio dla mieszkańców. Teren osiedla monitorowany – cisza i bezpieczeństwo.
Budynek oddany w 2005 roku, wysoki standard wykończenia części wspólnych budynku.

Atrakcyjna lokalizacja na Bemowie:
w bliskim sąsiedztwie sklep spożywczy, klinika medyczna, stomatolog, fryzjer, kosmetyczka, a także żłobek oraz przedszkole,
50 m do pętli tramwajowej i autobusowej,
200 m od budynku planowana jest budowa stacji METRA (PRZYSTANEK LAZUROWA),
300 m do C.H.Tesco,
1km do C.H. Wola Park.
__________
BEMOWO charakteryzuje się dużą ilością połączeń z resztą miasta. Do centrum można dostać się dwiema głównymi ulicami – Górczewską i Połczyńską. Niewątpliwe atuty dzielnicy to rozległe tereny zielone. Na niedzielne spacery można się wybrać do lasku Bemowo, parku Górczewska czy zielonego Fortu Bema. Nie ma również problemów z robieniem codziennych zakupów. Poza świetnie rozwiniętą siecią osiedlowych sklepików jest tu również kilka hipermarketów. Na bardziej wymagających na pobliskiej Woli czekają ogromne centra handlowe Wola Park oraz Fort Wola. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Bemowo

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.