↓ Archiwalne ↓

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 50.70m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrzytulne dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie

Mieszkanie znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, oddzielna widna kuchnia oraz łazienka z wanną i WC. Położenie wszystkich pomieszczeń zaplanowano rozkładowo. Z salonu wyjście na dużą przeszkloną loggie. Zarówno sypialnia jak i salon są dobrze doświetlone (północ-południe). Okna sypialni i kuchni wychodzą na ciche podwórko, salonu w stronę Trasy Łazienkowskiej.

Budynek po pełnej wymianie instalacji, remoncie dachu, w najbliższym czasie zostanie przeprowadzony remont elewacji oraz odświeżenie klatki schodowej. Prężna Wspólnota. Do mieszkania przynależy piwnica. Parkować można na osiedlowym parkingu, lub na kilku okolicznych parkingach strzeżonych.

Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, przystanek autobusowy znajduje się 100 metrów od budynku. Jazda do metra Politechnika zajmuje 5 minut BUS pasem, w przeciwną stronę 7 minut CH Promenada.

Mieszkanie w cichej spokojnej okolicy, bardzo prestiżowa dzielnica. W pobliżu dużo restauracji, sklepów, klimatyczna ulica Francuska, nowo wybudowany stadion Legii oraz budowany Stadion Narodowy.

Możliwośc zakupu wraz z meblami, gotowe do wprowadzenia, dostępne od zaraz. Cena do negocjacji. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Praga-Południe/Saska Kępa

No Comment

Be the first to respond!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.